.

.

New
ТОПЛА 30мм lemedaillon бренд Шампањско вино пиво во шише легури на метал декоративни капа со sapphire камења 6pcs многу нови

ТОПЛА 30мм lemedaillon бренд Шампањско вино пиво во шише легури на метал декоративни капа со sapphire камења 6pcs многу нови

DEN 277.92

Стока
Достапно.

б, Ние ќе се однесуваме како вашиот заднинската исполнување центар, меѓувреме вие Не треба да плаќаат ништо за нашата услуга. а, Ние обезбеди Бесплатен превозот за СИТЕ објекти кои само ќе потрае 2 - 5 Days да стигнат до вас, б, Ние секогаш и Предлагам да брод Стоки преку Бренд Курир(Fedex/DHL/UPS-от) ветувањето мазна и promt испорака, c, Ние секогаш ги Прогласи Ниска Сопствени Вредност на Пакување Листа да ви помогне да се избегне Сопствени трошоци на ваша страна, d, Купувачите треба да биде Одговорна за било каков Данок или Должност Полнење на ваша Страна, е, Ние НЕ сме Одговорни за Било какви Одложувања поради Превозникот Mishandling, Царинската Задоцнување или било какви други Околности кои се надвор од нашата Контрола, f, ве Молиме бидете сигурни дека вашата Адреса треба да бидат Точни, И сите Не-примени предмети предизвикани од невалидна Адреса не се во нашата целосна наплата или Замена политика.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
Доведе/Никел/Cadium Слободни
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
Никој
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Накит Наоди Тип:
Синџири
Бренд Име:
Jeheu
Објектот Тежина:
8g
Материјал:
тема кабелот
Тип:
Шампањско вино пиво во шише легури на метал декоративни капа
Големина:
30mm in diameter
MOQ:
6pieces
Употреба:
Шампањско вино пиво во шише
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Метал Позлата боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Животна средина-пријателски материјал:
Метален цинк легура + sapphire камења + Жица
Свеж

Избор на клиенти