.

.

New
1.2 mm Народни Rattail Плетенка Плетенка Најлон Кабелот+120M/Тркалаат Накит Додатоци Тема Ресни Јаже Shamballa Хривнија Beading String

1.2 mm Народни Rattail Плетенка Плетенка Најлон Кабелот+120M/Тркалаат Накит Додатоци Тема Ресни Јаже Shamballa Хривнија Beading

DEN 715.20

Стока
Достапно.


Јас ќе ви даде добро решение.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Добредојдовте на нашата продавница !
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.12cm
Број На Модел На:
1.2 mm
Бренд Име:
BETENSH
Производ Карактеристики:
кабелот string
Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
12000cm
Објектот Ширина:
0.12cm
Објектот Висина:
12000cm
Објектот Тежина:
150g
Големина:
1.2mm
Свеж

Избор на клиенти