.

.

New
8SEASONS 10M Бронза Тон Стан Линк-Отвори Синџири 4x3mm (B12779)

8SEASONS 10M Бронза Тон Стан Линк-Отвори Синџири 4x3mm (B12779)

DEN 91.00
DEN 107.52

Стока
Достапно.

Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.Бесплатен Превозот! 10 M Бронза Тон Стан Линк-Отвори Синџири 4x3mm Материјал : Алуминиум Големина Приближно : 4x3mm
Дупка големина : 2.0393 инчен Колор Бронза на ѕвонење Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.7 mm
конверзија : 1 инч = 25.

Детали

Број На Модел На:
B12779
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Синџири
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти