.

.

New
убава 50PCS Бакар Метал Двојно Среќа Риба DIY Лабава Пронаоѓање на Додатоци Pendant Накит што Жените Девојки Подароци 14x15mm

убава 50PCS Бакар Метал Двојно Среќа Риба DIY Лабава Пронаоѓање на Додатоци Pendant Накит што Жените Девојки Подароци 14x15mm

DEN 208.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Големина:
14x15mm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
20g
Објектот Ширина:
1.4cm
Објектот Должина:
1.5cm
Производ Карактеристики:
Риби Pendant Ѓердан Хривнија Тибетската сребро алуминиумски додатоци
Број На Модел На:
YCH894
Накит Наоди Тип:
Риби Pendant
Материјал:
Сребро алуминиум
Свеж

Избор на клиенти