.

.

New
10pcs/многу 30мм Круг Cabochons Основи Накит Settings Pendant Рамки Коцки Одговара 30мм Стакло Cabochon Камео DIY Ѓердан Одлуки

10pcs/многу 30мм Круг Cabochons Основи Накит Settings Pendant Рамки Коцки Одговара 30мм Стакло Cabochon Камео DIY Ѓердан Одлуки

DEN 172.00
DEN 264.00

Стока
Достапно.


Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$7 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 15-45days . Ако цел>$150 , Слободни DHL/EMS/Федекс/ТНТ. Итн . 3-7days. Ако ordew>$5,Бесплатна E-пакет. Само САД, ако цел

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
B325
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
cabochon база
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
BASEHOME
Објектот Дијаметар:
3.0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
10pcs/многу
Обликот:
круг на празен база
diy ѓердан:
cabochon камео
30мм празна лента:
30мм празни рамки
cabochon settings:
diy cabochon
pendant cabochon:
pendant поставување
Големина:
30mm round blank base
Свеж

Избор на клиенти