.

.

New
500PCS 000#големина 1.9 cm 0.75 Златна обичен метал безбедност иглички во железен материјал за hijab значка,висат ознака иглички

500PCS 000големина 1.9 cm 0.75 Златна обичен метал безбедност иглички во железен материјал за hijab значка,висат ознака иглички

DEN 499.20

Стока
Достапно.


1)Материјал : железо,црна боја
2)Тежина е за 0.135 g/еез 1~5lots us$9.20/број 6~10lots us$7.20/многу 11~20lots us$4.500/многу 21~30lots us$3.50/многу повеќе од 31lots pls контактирајте со нас
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата објекти надвор од Кина Пост за сите на земјата покрај НАС од страна на Epacket. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.9cm
Големина:
1.9cm
Бренд Име:
MAUTSU
Број На Модел На:
FS520
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Должина:
1.9cm
Објектот Тежина:
0.14g
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
1.9cm
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
метал висат ознака иглички
Свеж

Избор на клиенти