.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 30Sets Тибетската Сребрена Боја Срце за Заклучување за да се префрлате clasps A13017

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 30Sets Тибетската Сребрена Боја Срце за Заклучување за да се префрлате clasps A13017

DEN 646.00
DEN 717.60

Стока
Достапно.


МОДЕН ШАРМ
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ СРЦЕТО 39 MM x30 MM KEY27 MM x12 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 30 SETS
БОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
3.9cm
Број На Модел На:
A13017
Објектот Висина:
3.9cm
Објектот Тежина:
10g
Производ Карактеристики:
за да се префрлате затворач
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
30sets
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
превозот време:
10-20days
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Метали Тип:
Цинк Легура
Големина:
39X30MM
Свеж

Избор на клиенти