.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 3*2MM Плоштадот Црна Вистинска Кожа Кабелот 100meters

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 3*2MM Плоштадот Црна Вистинска Кожа Кабелот 100meters

DEN 1211.04

Стока
Достапно.

0 mm Боја Црна
Имаме разни видови на бои и големини на канапи, ве молиме погледнете го нашиот други елементи, или контактирајте со нас, се чувствуваат слободни!!!
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T/T итн.
Ако ви се задоволи со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, тоа ќе биде високо ценета.
ВЕ МОЛИМЕ НЕ ДВОУМЕТЕ СЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, НИЕ СМЕ ПОДГОТВЕНИ ДА ОДГОВОРИТЕ/РЕШАВА СИТЕ ПРАШАЊА/ПРОБЛЕМИ.
Детали на кабелот : Материјал Вистинска Кожа Должина од околу 100 метри Ширина 3.
Ви благодариме за Вашиот Изглед!!!. Еве ги деталите за вашиот референца.
Општо земено, воздухопловната ќе потрае околу 10-25 дена да пристигне, тоа зависи од тоа каде ќе се лоцира.
Превозот :
Ние брод СЛОБОДНО да го светот преку препорачана Воздухопловната, ако купувачот сака да брод преку други начини, треба да се обрне на поштарина. Ве молиме изберете било кој начин сакате. Земји Време на Превозот и Ракувањето со Полнење Исток&Југоисточна Азија околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Обединетите Stades&Западна европа околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Југоисточна европа и Јужна Америка за 15-30 Дена БЕСПЛАТЕН Другите за 20-30 Дена
Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ние го прифаќаме се враќа во рок од 20 дена, купувачот треба да се плати за враќање поштарина, и откако ќе ги примите се враќа, ние ќе целосна наплата на пари.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
KONMAY
Должина:
about 100 meters
Големина:
3*2mm
Материјал:
Вистинска Кожа
Употреба:
DIY занаетчиски
боја:
Црна
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти