.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 90 метри Црвен Восок Памук Beading Кабелот 1mm

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 90 метри Црвен Восок Памук Beading Кабелот 1mm

DEN 287.52

Стока
Достапно.


Ви благодариме за Вашиот Изглед!!!.
Детали на кабелот : Материјал Восок Памук Кабелот Должина од 90 метри Ширина 1.
ВЕ МОЛИМЕ НЕ ДВОУМЕТЕ СЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, НИЕ СМЕ ПОДГОТВЕНИ ДА ОДГОВОРИТЕ/РЕШАВА СИТЕ ПРАШАЊА/ПРОБЛЕМИ. Земји Време на Превозот и Ракувањето со Полнење Исток&Југоисточна Азија околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Обединетите Stades&Западна европа околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Југоисточна европа и Јужна Америка за 15-30 Дена БЕСПЛАТЕН Другите за 20-30 Дена
Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ние го прифаќаме се враќа во рок од 20 дена, купувачот треба да се плати за враќање поштарина, и откако ќе ги примите се враќа, ние ќе целосна наплата на пари. Ве молиме изберете било кој начин сакате.0 mm Боја Црвена
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи
Имаме разни видови на бои и големини на канапи, ве молиме погледнете го нашиот други елементи, или контактирајте со нас, се чувствуваат слободни!!!
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T/T итн.
Превозот :
Ние брод СЛОБОДНО да го светот преку препорачана Воздухопловната, ако купувачот сака да брод преку други начини, треба да се обрне на поштарина.
Општо земено, воздухопловната ќе потрае околу 10-25 дена да пристигне, тоа зависи од тоа каде ќе се лоцира.
Ако ви се задоволи со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, тоа ќе биде високо ценета.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
KONMAY
Должина:
90meters
Големина:
1.0mm
Материјал:
Памук
Употреба:
DIY занаетчиски
боја:
Црвена
Свеж

Избор на клиенти