.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100 Црна Вистинска Кожа Ѓердан Кабелот/String Без Затворач 2,5 mm

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100 Црна Вистинска Кожа Ѓердан Кабелот/String Без Затворач 2,5 mm

DEN 1053.60

Стока
Достапно.

Земји Време на Превозот и Ракувањето со Полнење Исток&Југоисточна Азија околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Обединетите Stades&Западна европа околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Југоисточна европа и Јужна Америка за 15-30 Дена БЕСПЛАТЕН Другите за 20-30 Дена
Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ние го прифаќаме се враќа во рок од 20 дена, купувачот треба да се плати за враќање поштарина, и откако ќе ги примите се враќа, ние ќе целосна наплата на пари.
Детали на кабелот : Материјал Вистинска Кожа Должина од околу 100 метри, Ширина од 2,5 mm Боја Црна
Имаме разни видови на бои и големини на канапи, ве молиме погледнете го нашиот други елементи, или контактирајте со нас, се чувствуваат слободни!!!
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T/T итн.
Општо земено, воздухопловната ќе потрае околу 10-25 дена да пристигне, тоа зависи од тоа каде ќе се лоцира. Ве молиме изберете било кој начин сакате. Еве ги деталите за вашиот референца.
Ако ви се задоволи со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, тоа ќе биде високо ценета.
Превозот :
Ние брод СЛОБОДНО да го светот преку препорачана Воздухопловната, ако купувачот сака да брод преку други начини, треба да се обрне на поштарина.
Ви благодариме за Вашиот Изглед!!!.
ВЕ МОЛИМЕ НЕ ДВОУМЕТЕ СЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, НИЕ СМЕ ПОДГОТВЕНИ ДА ОДГОВОРИТЕ/РЕШАВА СИТЕ ПРАШАЊА/ПРОБЛЕМИ.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
KONMAY
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Должина:
about 100 meters
Ширина:
2.5mm
Материјал:
Вистинска Кожа
Употреба:
Ѓердан Синџир/Кабелот
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти