.

.

New
Бесплатен Превозот 20 Поставува Силна Сребрен Тон Месинг Накит Магнетни Цевка Затворач Крајот Капа Кол. 5mm

Бесплатен Превозот 20 Поставува Силна Сребрен Тон Месинг Накит Магнетни Цевка Затворач Крајот Капа Кол. 5mm

DEN 500.16

Стока
Достапно.


Превозот :
Ние брод СЛОБОДНО да го светот преку препорачана Воздухопловната, ако купувачот сака да брод преку други начини, треба да се обрне на поштарина. Еве ги деталите за вашиот референца.
Општо земено, воздухопловната ќе потрае околу 10-25 дена да пристигне, тоа зависи од тоа каде ќе се лоцира.
Детали на кабелот : Материјал Бакар, магнетни хематит Големина 6mm*24mm Внатрешна Големина 5mm Боја Сребрена на Ѕвонење Количина 20 Пара
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T/T итн.
Ви благодариме за Вашиот Изглед!!!. Ве молиме изберете било кој начин сакате.
Ако ви се задоволи со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, тоа ќе биде високо ценета.
ВЕ МОЛИМЕ НЕ ДВОУМЕТЕ СЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, НИЕ СМЕ ПОДГОТВЕНИ ДА ОДГОВОРИТЕ/РЕШАВА СИТЕ ПРАШАЊА/ПРОБЛЕМИ. Земји Време на Превозот и Ракувањето со Полнење Исток&Југоисточна Азија околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Обединетите Stades&Западна европа околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Југоисточна европа и Јужна Америка за 15-30 Дена БЕСПЛАТЕН Другите за 20-30 Дена
Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ние го прифаќаме се враќа во рок од 20 дена, купувачот треба да се плати за враќање поштарина, и откако ќе ги примите се враќа, ние ќе целосна наплата на пари.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
KONMAY
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0.6inch
Објектот Тежина:
2.1g
Објектот Висина:
2.4inch
Големина:
6*24mm
Материјал:
Бакар, магнетни хематит
Употреба:
DIY занаетчиски
боја:
Сребро.
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти