.

.

New
Природен Камен Drusy Бразил Ахат Cabochon 28x21x5mm 4.0 g,semiprecious камен мода Cabochon Накит Додатоци

Природен Камен Drusy Бразил Ахат Cabochon 28x21x5mm 4.0 g,semiprecious камен мода Cabochon Накит Додатоци

DEN 470.40

Стока
Достапно.

Добредојдовте На Убава Џек!
Природен Камен Drusy Бразил Ахат Cabochon 28x21x5mm 4.0 g,semiprecious камен мода Cabochon Накит Додатоци
Јас години искуство во скапоцен камен трговија. Јас се обидувам да ви понудат добар производ во фер цена. Јас може да се направи
трговија на големо парцели за дилери. Мојата специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.
Политика За Испорака
• Јас брод во Светот
• Нема P. O. Кутија Испорака
• Нема APO/FPO Испорака
• Превозот е $3.95 за 1 објект
Во комбинација превозот е $1.25 по содржина
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Контактирајте ме ако постои било каков проблем со вашиот предмет
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние, исто така пакет внимателно. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит. Можете да брод од експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/HKPAM) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината.
Ви благодариме!

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
4.0g
Број На Модел На:
50439
Објектот Висина:
0.5cm
Бренд Име:
Б&F
Производ Карактеристики:
Тренди
Објектот Должина:
2.8cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Ширина:
2.1cm
Материјал:
Бразил Ахат
изберете drilled стил :
undrilled
празник:
се движат
Свеж

Избор на клиенти