.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 150PCS Тибетската сребро Европската Мушка Кауција за шарм хривнија A13889

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 150PCS Тибетската сребро Европската Мушка Кауција за шарм хривнија A13889

DEN 557.00
DEN 618.72

Стока
Достапно.


МОДЕН КАУЦИЈА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 14.5 ММ x10 MM/Дупка 6 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 150 PCS
БОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
14.5x10mm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
1.45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
0cm
Производ Карактеристики:
кауција
Број На Модел На:
A13889
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
150pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
превозот време:
10-20days
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти