.

.

New
YYW 100PCs Злато-боја Нерѓосувачки Челик Отвори Прстен 3.5/5/6/9mm Скок Прстени DIY Изработка на Накит Конектор Accessoires Прстен Наоди

YYW 100PCs Злато-боја Нерѓосувачки Челик Отвори Прстен 3.5/5/6/9mm Скок Прстени DIY Изработка на Накит Конектор Accessoires Прстен

DEN 200.00
DEN 285.60

Стока
Достапно.


W elcome на нашата online продавница
Нерѓосувачки Челик Отвори Прстен,жените мода, злато боја галвански, 100 PCs/Многу за тоа Како да се плати за цел Пакување
Превозот 1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO. Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ). Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн. Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
повеќе големина
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Број На Модел На:
16071315555
Објектот Должина:
0.35cm
Објектот Дијаметар:
0.06cm
Објектот Висина:
0.06cm
Бренд Име:
YYW
Објектот Ширина:
0.35cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
30g
Clasp_material:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
3.5x6mm/5x0.8mm/6x1mm/9x1.5mm
Свеж

Избор на клиенти