.

.

New
2017 НОВ НЕ Исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Овална Фото Locket Шарм Приврзоци Одговара 26*35MMMM DIY Накит Фитинзи рачно изработени Украс

2017 НОВ НЕ Исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Овална Фото Locket Шарм Приврзоци Одговара 26*35MMMM DIY Накит Фитинзи рачно изработени

DEN 88.00
DEN 107.04

Стока
Достапно.

Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите! Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена.ТОПЛА Продажба-од не ' Рѓосувачки челик
Одговара Големина : 26*35 MM
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи. Тоа можете да го видите при поставувањето на цел. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
13.2g
Објектот Висина:
0.8cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производ Карактеристики:
фото locket
Објектот Ширина:
3.9cm
Објектот Дијаметар:
5.2cm
Број На Модел На:
175202
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Должина:
5.2cm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти