.

.

New
2017 Нови 10pcs/многу Цинк Легура Ретро Злато Концентрична Кругови Earring База Earring Конектор За DIY Обетки Додатоци

2017 Нови 10pcs/многу Цинк Легура Ретро Злато Концентрична Кругови Earring База Earring Конектор За DIY Обетки Додатоци

DEN 118.00
DEN 126.24

Стока
Достапно.


Материјал : Цинк Легура
Боја : Златна
големина : 18*21 MM
Тежина : Околу 25g
Количина : 10piece/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Број На Модел На:
CL596
Објектот Тежина:
2.5g
Објектот Ширина:
1.8cm
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Висина:
2.1cm
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти