.

.

New
Нови Жените Накит Три Бои Круг Шупливи Цвет Приврзоци Конектори Одговара на Жените Ѓердани Bijoux Синџир Ѓердан Шарм

Нови Жените Накит Три Бои Круг Шупливи Цвет Приврзоци Конектори Одговара на Жените Ѓердани Bijoux Синџир Ѓердан Шарм

DEN 279.00
DEN 404.64

Стока
Достапно.


xed Многу o Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
3.6cm
Објектот Должина:
3.6cm
Објектот Тежина:
11g
Објектот Дијаметар:
3.6cm
Производ Карактеристики:
Џемпер синџир додатоци
Објектот Висина:
3.6cm
Бренд Име:
JUYA
Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
PL0239
Материјал:
Дувачкиот+Циркони
позлата:
Злато/Сребрена/Розово Злато/Црна
Големина:
36mm
Бесплатен превозот :
Од Кина Вообичаено Пост Воздух Mail не Може да следење
Попуст:
12pcs може да има попуст
is_customized:
Yes
Тежина:
11g
Свеж

Избор на клиенти