.

.

New
XK05 18*40 mm Murano Lampwork рачно изработени Madework GlassBeads Мушка Мода Лабава Монистра за Накит & DIY Занает Накит Додатоци

XK05 18*40 mm Murano Lampwork рачно изработени Madework GlassBeads Мушка Мода Лабава Монистра за Накит & DIY Занает Накит Додатоци

DEN 196.00
DEN 384.00

Стока
Достапно.


Метал : Murano Стакло
Мушка Големина : 18*приближно 40 mm
Дупка со дијаметар : 2,5 mm прибл
1000 Цвет Glass Beads (XFN)

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Должина:
18inch
Број На Модел На:
XK
Објектот Тежина:
20g
Објектот Висина:
40inch
Производ Карактеристики:
abacus
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Ширина:
18inch
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти