.

.

New
2mm Боја, памук, плетени јаже пресврт накит линија DIY рака јаже lanyard ѓердан виси јаже 1~13 боја 6m/ролна

2mm Боја, памук, плетени јаже пресврт накит линија DIY рака јаже lanyard ѓердан виси јаже 1~13 боја 6m/ролна

DEN 335.52

Стока
Достапно.


Производот се прикаже :
Ве Молиме Забележете Дека : 1.Ве молиме да биде топло, истакна : сликите на Оние мешан производ на нашата веб страница се само за референца да ви кажам дека тие се во мешани бои или мешани форми. Сепак, боите или форми добиваме од фабриката може да се разликува во секое време. 2.Ако не можете да најдете нешто на мојот дуќан кој што го барате за, ве Молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви ги даде одговор како е можно поскоро.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
600cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Бренд Име:
на ролна
Објектот Тежина:
28.67g
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти