.

.

New
8-20mm 20pcs V Облик Pendant Празно Нерѓосувачки Челик НЕ Исчезнат Круг Капка Украс рачно изработени Diy Накит Поставување на Лента Камео Cabochons

8-20mm 20pcs V Облик Pendant Празно Нерѓосувачки Челик НЕ Исчезнат Круг Капка Украс рачно изработени Diy Накит Поставување на

DEN 79.00
DEN 96.00

Стока
Достапно.


П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите! Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена.
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена.
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Големина:
8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Број На Модел На:
169258
Производ Карактеристики:
pendant празно
Објектот Тежина:
0.55g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Должина:
1.2cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Бренд Име:
BITWBI
is_customized:
Yes
Големина:
12mm
Свеж

Избор на клиенти