.

.

New
JEXXI Висок Квалитет Сребро Микро Пломба Мода Накит Обетки Наоди И Компоненти Слободни Shippign трговија на Големо

JEXXI Висок Квалитет Сребро Микро Пломба Мода Накит Обетки Наоди И Компоненти Слободни Shippign трговија на Големо

DEN 132.00
DEN 167.04

Стока
Достапно.

По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.99 20 Pcs Наоди 925 Фунта Сребрен Накит Кутија Линија Синџир Earring Уво Тема рачно изработени Накит Додатоци 9.60 трговија на Големо 100 Pcs Многу DIY Накит Earring Наоди 925 Sterling Silver Уво Кука Earwires Додаток За Pendant 9.60 50pcs/изгубени 925 Sterling Silver Студ Earring Компоненти Иглички Игли DIY Уво Наоди трговија на Големо Ниска Цена Бесплатен Превозот 3. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.99 100 PCS/ Многу Големо Накит Наоди 925 Sterling Silver Earring Студ Уво Pin 3ММ Топката Монистра Студ Обетки 6. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
ТНТ
2-8 дена
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
JEXXI
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
P8301
Материјал:
Никој
Свеж

Избор на клиенти