.

.

New
200yds/тркалаат+0.5 mm Сива Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Кабелот Тема+DIY Хривнија Накит Ѓердан Жица String Додатоци

200yds/тркалаат+0.5 mm Сива Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Кабелот Тема+DIY Хривнија Накит Ѓердан Жица String Додатоци

DEN 715.20

Стока
Достапно.

com
EMS
www.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.
(Направени во кина)
Answer : ___________________________ Note :
Повеќе Бои :
Боја картичка :
Вистинската Боја :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.5 mm
конверзија : 1 инч = 25. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.
Добредојдовте на нашата продавница!
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Јаже Кабли
Објектот Должина:
20000cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
0.5 mm
Бренд Име:
BETENSH
Објектот Ширина:
0.05cm
Објектот Висина:
20000cm
Објектот Дијаметар:
0.05cm
Објектот Тежина:
150g
Материјал:
Полиестер
Големина:
0.5mm
Свеж

Избор на клиенти