.

.

New
200yds/тркалаат+0.5 mm Зелена Жолта Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Кабелот Тема+DIY Хривнија Накит Ѓердан Жица String Додатоци

200yds/тркалаат+0.5 mm Зелена Жолта Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Кабелот Тема+DIY Хривнија Накит Ѓердан Жица String Додатоци

DEN 715.20

Стока
Достапно.

com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.4 mm или 1mm = 0. Вашиот добар фидбек е многу ценет.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Се надеваме дека може да се разбере ова. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.
(Направени во кина)
Answer : ___________________________ Note :
Повеќе Бои :
Боја картичка :
Вистинската Боја :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. целосна наплата, замена или замена е понуден.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Ве молам дозволете ми да знам. Јас ќе ви даде добро решение.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Јаже Кабли
Објектот Должина:
20000cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
0.5 mm
Бренд Име:
BETENSH
Објектот Ширина:
0.05cm
Објектот Висина:
20000cm
Објектот Дијаметар:
0.05cm
Објектот Тежина:
150g
Материјал:
Полиестер
Големина:
0.5mm
Свеж

Избор на клиенти