.

.

New
100g случаен Мешани Антички Сребрен Позлатен Европската Нараквици Шарм Приврзоци Мода Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени

100g случаен Мешани Антички Сребрен Позлатен Европската Нараквици Шарм Приврзоци Мода Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени

DEN 422.00
DEN 444.48

Стока
Достапно.


започнете
крајот
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Топло потсетување : Стилови може да се ажурира во секој момент, таму ќе биде нов модел, исто така, може да биде помалку шема.Ако клиенти ум, ве молиме да не купи. Јас сум многу жал за сите непријатности сум предизвикани вас. Ако ви треба објектот во голема количина,ве Молиме контактирајте со нас за најдобра цена.
Бришење на слики :
Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Немојте да се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
100g
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Производ Карактеристики:
1cm-3.5 cm
Големина:
random mixed
Број На Модел На:
18
Објектот Должина:
1cm
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро,Бронза,Бакар и Црна
Пакет:
Газа перниче..
Стил:
стакло гем
Име:
фото стакло cabochon
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
boho ѓердан
жешка:
mandala ѓердан
Свеж

Избор на клиенти