.

.

New
Бесплатен Превозот Накит Позлата Алатки Злато Electroplating Систем Позлата Машина за Накит Автомобил Амблеми

Бесплатен Превозот Накит Позлата Алатки Злато Electroplating Систем Позлата Машина за Накит Автомобил Амблеми

DEN 12143.52

Стока
Достапно.

Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот.
Обично Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. во зависност од дестинацијата. Pls контактирајте со нас ако ви се интересни над превозот начин, ние, исто така може да ви даде најдоброто решение на цената. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Потрошувачка на енергија : 25 ВИРЏИНИЈА.
Главните Параметри :
Напон : 220-240v / 50/60 Hz.
Пакет
1. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испраќање назад.
Превозот
1. Излезен Напон : 1. Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние ги испратите на начин што е сигурно може да се следи на соодветниот веб-сајт. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
1g
Објектот Должина:
20inch
Број На Модел На:
HJ-220
Објектот Ширина:
16inch
Објектот Висина:
8inch
Објектот Дијаметар:
20inch
Производ Карактеристики:
Висок квалитет
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Состојба:
100% Сосема Нов
Напон:
220-240v / 50/60 Hz
Max. Потрошувачка на енергија:
25 VA
Max. Излезниот Напон:
1.2 - 12 v
MAX. излезна струја:
1.5 А
Вклучува:
1 пенкало, 1 клип и 1 тегла
Свеж

Избор на клиенти