.

.

New
1 КОМПЈУТЕР DIY Pendant Силиконски Калап Цилиндар trapezoid кристал Форма Накит Додатоци Алатки Опрема

1 КОМПЈУТЕР DIY Pendant Силиконски Калап Цилиндар trapezoid кристал Форма Накит Додатоци Алатки Опрема

DEN 172.00
DEN 172.32

Стока
Достапно.

48 Часа Испраќање Испорака Ние брод на светот, освен Кина, Тајван, Хонгконг. Што треба да направам? Ве молиме контактирајте со нас за решение, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. 30 Дена гаранција за враќање на Парите : Ние работиме "не-quibbles" гаранција, што значи дека ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување, едноставно да го вратите за нас во неговата оригинална состојба во рок од 30 дена од датумот на испорака. За други земји, превозот време можеби една недела подолго. Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање. Дали постојат било какви опасни метали во вашиот метал шарм наоди? Сите мои метални производи се ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ.

Детали

Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
rosebeading
Објектот Тежина:
7g
Производ Карактеристики:
Моден
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
101021
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Силикони
Големина:
45.2.5mm
Свеж

Избор на клиенти