.

.

New
Накит Алатки за Продажба 4x9 304 од не ' Рѓосувачки Челик Перфорирани Колба со Гумена База 10pcs/многу

Накит Алатки за Продажба 4x9 304 од не ' Рѓосувачки Челик Перфорирани Колба со Гумена База 10pcs/многу

DEN 11519.52

Стока
Достапно.


Опис :
HJ-PF01 Перфорирани Колба со Прирабница 4"x9" Гумена База, како подароци
Накит одлуки алатки
Димензии : 4"x9", 100x225mm;
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
тежина : околу 2.2 kg,
10pcs/многу; тежина : околу 24kg.
Ве молиме имајте на ум дека понекогаш колби може да бидат надвор од берзата, во овој случај, ние'll организира производство наскоро. Ако времето за испорака е речиси истечен, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере да го продолжи пред превозот. Ви благодарам многу.
Карактеристики :
Висок квалитет на евтини цена
Слики :

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
2.2g
Објектот Должина:
4inch
Број На Модел На:
HJ-PF01
Објектот Ширина:
9inch
Објектот Висина:
9inch
Објектот Дијаметар:
4inch
Производ Карактеристики:
Висок квалитет
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Тежина:
about 2.20kg
Големина:
about 100*225mm
Состојба:
Бренд Нови
Употреба:
за изработка на накит
Функција:
Висок квалитет
Испорака Тежина:
за 24kg/10pcs
Пакување:
10pcs/многу
Свеж

Избор на клиенти