.

.

New
1pc Силиконски Калап за DIY Смола Крива Алка Хривнија Изработка на Накит Круг

1pc Силиконски Калап за DIY Смола Крива Алка Хривнија Изработка на Накит Круг

DEN 256.00
DEN 256.32

Стока
Достапно.

Оштетени или Грешка Предмети : По превозот преку половина на планетата, во случај дека ќе примите некој објект кој се докажува да бидат погрешни или оштетен, ние сме среќни да им помогне на, ве молиме контактирајте со нас за замена или враќање на средствата.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите.be/Dw Tv2n8q Yq E
Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки. Ако ви треба количина е поголема,plz се чувствуваат слободни да контакт.
Количина : 1 PC
Материјал : Силикон
Големина на : Внатрешен дијаметар*Дебелина*Висина
10101753 54x8x10mm
10101754 58x8x10mm
10101755 60x8x10mm
боја : јасно
Никел и Олово слободни
метод на апликација : http : //youtu.

Детали

Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
rosebeading
Производ Карактеристики:
Моден
Број На Модел На:
101017
Материјал:
Силикони
Објектот Тежина:
22g
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Силикони
Големина:
54-60mm
Свеж

Избор на клиенти