.

.

New
Бесплатен Превозот 5.10-7.00 mm Дупка Големина Волфрам Карбид Нерешено Плочи Накит Алатка 20 Дупки Квадратен Облик Drawplates

Бесплатен Превозот 5.10-7.00 mm Дупка Големина Волфрам Карбид Нерешено Плочи Накит Алатка 20 Дупки Квадратен Облик Drawplates

DEN 3612.00

Стока
Достапно.

За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испраќање назад. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.
КВАДРАТЕН ОБЛИК DRAWPLATE YG6 СЕРИСКИ
HJ-355; 20 дупки; Дупка Големина : 5 .
Враќање
1. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Пакет
1. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Ви благодариме за разбирањето!
. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачи информации.
Плаќање
1. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Плаќање со кредитна картичка, moneygram, western union и банкарски трансфер(TT) е достапна за aliexpress.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
HJ-355
Производ Карактеристики:
компактна големина
Материјал:
Метал
Метали Тип:
волфрам
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
дупка:
20 Дупки
Дупка со ГОЛЕМИНА:
5.10-7.00 mm
Состојба:
Бренд Нови
Употреба:
за изработка на накит
Свеж

Избор на клиенти