.

.

New
20pcs Внатрешна големина 16/18/20/25/30мм Бакар Сребро Позлатен Камео База Поставување Двојно Чипка Празно Фах Изолација DIY Накит Додаток

20pcs Внатрешна големина 16/18/20/25/30мм Бакар Сребро Позлатен Камео База Поставување Двојно Чипка Празно Фах Изолација DIY

DEN 364.00
DEN 364.32

Стока
Достапно.


Онлајн време на клиентите службеник :
Пекинг Време 09 : 00-18 : 00
Њујорк 20 : 00-05 : 00
Мелбурн 12 : 00-21 : 00
Лондон 01 : 00-10 : 00
Со Почит!. Ние ќе ви одговори во рок од 18 часа .
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас.100% на сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот.Повеќе износот што цел, повисоко попуст ќе добиете.Ние не сме одговорни за било каква несреќи,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуги. Бидејќи дел од националните логистички информации не е во тек во времето, бавно ажурирање, јас ви препорачуваме да се консултирате локалните поштата.Оваа стока ќе се испраќаат преку Ali Express Стандард Превозот слободно, или вашата цел ќе испраќаат преку брза испорака ако изберете го изразат услуги и плати експрес испорака такса .Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.(Работни дена,не вклучуваат викенд & празници)
* ПРОЗОРЦИ/DHL/Федекс/DPEX 5-10 работни дена
* EMS-7-15 работни дена
Ве молиме имајте во предвид : Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, но ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.Описот за големина,боја,материјали производ има нормален отстапување (големина отстапување е 1mm или така,бојата на кожата, исто така, има отстапување се должи на друг компјутер, резолуција) се надевам дека ќе може да се разбере нас.

Детали

Големина:
16mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Објектот Ширина:
2.0cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
2.0cm
Број На Модел На:
C97180
Производ Карактеристики:
база settings
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Должина:
2.0cm
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
боја:
сребро позлатен
Материјал:
Бакар
Големина:
Inner 16/18/20/25/30 mm
Свеж

Избор на клиенти