.

.

New
200yds/тркалаат+0.5 mm Маслинесто Зелена Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Тема+Накит Наоди Хривнија Ѓердан Жица String Додатоци

200yds/тркалаат+0.5 mm Маслинесто Зелена Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Тема+Накит Наоди Хривнија Ѓердан Жица String Додатоци

DEN 715.20

Стока
Достапно.

Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Добредојдовте на нашата продавница!
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.com
EMS
www.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Се надеваме дека може да се разбере ова. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.4 mm или 1mm = 0. целосна наплата, замена или замена е понуден.Ви благодариме!
Материјал :
Полиестер
Големина на :
Должина : 200yards / тркалаат Дијаметар : 0.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.
(Направени во кина)
Answer : ___________________________ Note :
Повеќе Бои :
Боја картичка :
Вистинската Боја :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Јаже Кабли
Објектот Должина:
20000cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
0.5 mm
Бренд Име:
BETENSH
Објектот Ширина:
0.05cm
Објектот Висина:
20000cm
Објектот Дијаметар:
0.05cm
Објектот Тежина:
150g
Материјал:
Полиестер
Големина:
0.5mm
Свеж

Избор на клиенти