.

.

New
Топла Продажба Гем Микроскоп Стојат Преносни Дијамант Оптички Алатки Прилагодливи Микроскоп Стојат

Топла Продажба Гем Микроскоп Стојат Преносни Дијамант Оптички Алатки Прилагодливи Микроскоп Стојат

DEN 3359.52

Стока
Достапно.


Опис :
HJ-GM3 A Микроскоп Стојат
Големина : 39 X31 X30cm
Боја : Бела
Тежина : 8.9 kg
Повеќе детални слики :

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
8.9g
Објектот Должина:
39inch
Број На Модел На:
HJ-GM3A
Објектот Ширина:
31inch
Објектот Висина:
30inch
Објектот Дијаметар:
31inch
Производ Карактеристики:
Висок квалитет
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Име:
HAJET
Накит Алатки & Опрема Тип:
Loupes, Magnifiers
Бруто тежина:
Околу 9,5 килограми
Функција:
прилагодлив
Големина:
39X31X30cm
Пакување големина:
45x33x35cm
Состојба:
100% Сосема Нов
Свеж

Избор на клиенти