.

.

New
220V Накит Полирање на Машина со Прашина Колектор Клупата Мелница

220V Накит Полирање на Машина со Прашина Колектор Клупата Мелница

DEN 8159.52

Стока
Достапно.


Опис :
Полирање на Машина со Прашина Колектор
Полирање на Мотор : 1/6 HP,
Напон : 220 V,
Тежина : околу 8.5 кг,
Големина : 45.5*20*32cm,
Пакување Големина : 48.5*25*33.5 cm.
Силна вшмукување единица за полирање струг.Произведени во согласност со здравјето и безбедноста на правила се потребни.Заврши со две вретена.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
8g
Број На Модел На:
HJ-215
Производ Карактеристики:
компактна големина
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бруто тежина:
за 13.5 kg
Пакување големина:
48.5*25*33.5 cm
Состојба:
Бренд Нови
Употреба:
накит полирање
Големина:
45.5*20*32cm
Свеж

Избор на клиенти