.

.

New
10pcs Антички Сребрен Тон 2/3/ 4/5/6 Дупки Сепаратор Spacer Бар Конектори За 3мм Leater Накит DIY Изработка на Наоди

10pcs Антички Сребрен Тон 2/3/ 4/5/6 Дупки Сепаратор Spacer Бар Конектори За 3мм Leater Накит DIY Изработка на Наоди

DEN 129.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.


10pcs Антички Сребрен Tone2/ 3/ 4 /5/6 Holes Сепаратор Spacer Бар Конектори Накит Наоди
Количина : 10 парчиња
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Дупка Големина : Прибл. 3мм
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
Конектори
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SunMoon
Производ Карактеристики:
Separator Spacer Бар
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
4.9g
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
0inch
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Дупка со ГОЛЕМИНА:
прибл. 3мм
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
3mm
Свеж

Избор на клиенти