.

.

New
PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк се Вклопуваат Круг 11mm Cabochon Поставите Pendant Капка Earing Diy Накит Одлуки C0786

PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк се Вклопуваат Круг 11mm Cabochon Поставите Pendant Капка Earing Diy Накит Одлуки

DEN 207.00
DEN 230.40

Стока
Достапно.

com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Број На Модел На:
C0786
Објектот Должина:
4.7cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Дијаметар:
1.1cm
Објектот Тежина:
2.1g
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Висина:
0.33cm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен ; антички бронза;кс злато
Количина:
12 компјутери/многу
големина на конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Тежина:
1.8-2.1 g/парче
Големина:
18mm*36mm-18mm*47mm
одговара cabochon големина:
круг 11mm
Свеж

Избор на клиенти