.

.

New
Голема големина 23x46mm Отвори CZ Монистра Двоен Круг Крофна Форма Метал Бакар Ѓердан Clasps Накит Наоди 5pc по Многу

Голема големина 23x46mm Отвори CZ Монистра Двоен Круг Крофна Форма Метал Бакар Ѓердан Clasps Накит Наоди 5pc по Многу

DEN 1369.00
DEN 1488.00

Стока
Достапно.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Го отворија CZ Монистра Метал Бакар Двоен Круг Голем Ѓердан Clasps
Опис :
Материјал Метал Бакар + CZ Монистра
Боја
како слики
Големина
23x46mm
Повеќе Детали
ќе добиете 5pc по цел
Повеќе објект што може да се допаѓа :

Детали

Бренд Име:
Flourishbeads
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
2.3cm
Производ Карактеристики:
го отворија cz
Објектот Дијаметар:
4.6cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
4.6cm
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
ѓердан clasps
Тип На Објект:
накит наоди
Свеж

Избор на клиенти