.

.

New
PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк Цвет Конектор се Вклопи во Квадрат 16mm Cabochon Поставите Pendant Капка Earing Накит Одлуки C0801

PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк Цвет Конектор се Вклопи во Квадрат 16mm Cabochon Поставите Pendant Капка Earing

DEN 225.00
DEN 249.60

Стока
Достапно.

com
UPS-от
За 3-5 дена
www.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повеќе Опрема Шарм веб :
Директни кликнете
Имаме најдобри цени !!!
Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк Цвет Конектор се Вклопи во Квадрат 16mm Cabochon Поставите Pendant Капка Earing Накит Одлуки C0801
Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% Попуст
Опис
Реден Број : 12 парчиња /многу Точка БР : C0801
Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС Злато
Pendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Број На Модел На:
C0801
Објектот Висина:
0.25cm
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Тежина:
3.5g
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Материјал:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен ; антички бронза;кс злато
Количина:
12 компјутери/многу
големина на конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Тежина:
3.5 g/парче
Големина:
18mm*60mm
одговара cabochon големина:
плоштад 16mm
Свеж

Избор на клиенти