.

.

New
5mm круг бела плута кабелот португалски природна плута трговија на големо накит резерви /Наоди Кор-165

5mm круг бела плута кабелот португалски природна плута трговија на големо накит резерви /Наоди Кор-165

DEN 384.00

Стока
Достапно.


започнете
en

Детали

Големина:
5mm
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
корк
Накит Наоди Тип:
Кабли
Бренд Име:
Mb корк
Објектот Должина:
10cm
Материјал:
Дрво
Објектот Висина:
0.5cm
Број На Модел На:
Кор-165
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Објектот Тежина:
10g
Свеж

Избор на клиенти