.

.

New
5pcs Антички Сребрен Цевка, Свиткана Silde Spacer Шарм 5/6/7mm Дупка За Нараквици Накит Материјал DIY Накит Одлуки Фитинзи

5pcs Антички Сребрен Цевка, Свиткана Silde Spacer Шарм 5/6/7mm Дупка За Нараквици Накит Материјал DIY Накит Одлуки Фитинзи

DEN 122.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


5pcs Антички Сребрен Цевка, Свиткана Silde Spacer Шарм 5/6/7mm Дупка За Нараквици Накит Материјал DIY Накит Одлуки Фитинзи
Количина : 5pcs
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура
Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
SP
Бренд Име:
LEZAM
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Silde Spacer
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Количина:
5pcs
Свеж

Избор на клиенти