.

.

New
100pcs Круг мушка Уво Кука Сребрена/Gold/Античкиот Бронза/Родиум Сребро Earring Изедначување Линија Накит Фитинзи

100pcs Круг мушка Уво Кука Сребрена/Gold/Античкиот Бронза/Родиум Сребро Earring Изедначување Линија Накит Фитинзи

DEN 88.00
DEN 107.04

Стока
Достапно.


П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем, ние може да го реши секој проблем за вас. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите! Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!.
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Дијаметар:
0.08cm
Големина:
12x19mm
Број На Модел На:
1611292
Објектот Висина:
1.9cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
earring празно
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Должина:
1.8cm
Објектот Тежина:
0.13g
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти