.

.

New
Apple Зелена Боја Восок канапи 0.8 mm дебелина Тема 200 метри по улогата Накит Neckalce одлуки Материјал додаток

Apple Зелена Боја Восок канапи 0.8 mm дебелина Тема 200 метри по улогата Накит Neckalce одлуки Материјал додаток

DEN 707.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

00 /многу
парчиња / многу
Мазна Пурпурна Здружени Ахат 14mm Рамен Круг Монета Монистра одговара Мода DIY Накит Ѓердан белегзија што НИ$ 34.00 /многу
парчиња / многу
Убава Вени 13 X18mm Здружени Црна Оникс Ахат Фацетирани Рамен Круша Камен лабава монистра одговара мода Ѓердан што НИ$ 39.00 /многу
парчиња / многу
12x16mm Црвено Ахат Carnelian Камен Рамен Овална Форма Лабава монистра US$ 44.00 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет на Уникатен Микс боја Freeform Ахат Парче Камен Плоча Pendant Мода накит одлуки монистра 7pc по многу бесплатен превозот САД$ 25.00 /многу
парчиња / многу
12mm Мазна Пурпурна Здружени Ахат Камен Круг Монистра 5 насоки по многу Бесплатен превозот САД$ 38.00 /многу
парчиња / многу
Злато Позлатен Фацетирани Drusy Ахат Круша Облик на Приврзоци одговара Jewerly Ѓердан Правење 5 компјутер по многу Слободни Брод US$ 28.80 /многу
парчиња / многу
10x14mm Сини Вени Здружени Ахат Рамен Капка Круша Форма Камен Лабава Монистра одговара Мода Ѓердан Накит одлуки бесплатен превозот САД$ 33.0 mm Дебелина Бела боја Восок Кабелот Теми 100 метри по улогата Мода Накит одлуки материјал додаток US$ 15.00 /многу
парчиња / многу
18mm Сина Здружени Ахат Монета Монистра Убава Вени Камен Лабава Монистра US$ 44.5 mm Дебелина Бела боја Восок Кабелот Теми 100 метри по улогата Мода Накит одлуки материјал додаток US$ 15.5 mm Дебелина Црвен Восок Кабелот Теми 100 метри по улогата Мода Накит одлуки материјал додаток US$ 15.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса.00 /многу
парчиња / многу
8x12mm Мазна Црвено Здружени Ахат Carnelian Tear Drop Камен Лабава монистра 5 насоки по многу Бесплатен превозот САД$ 34.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Најлон
Големина:
0.8mm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.08cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
0.05cm
Производ Карактеристики:
восок кабелот
Број На Модел На:
Кабелот
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти