.

.

New
1000pcs Железо Безбедност Игли, Големина: за 28mm долго, 6mm широк, дупка: за 4mm

1000pcs Железо Безбедност Игли, Големина: за 28mm долго, 6mm широк, дупка: за 4mm

DEN 391.00
DEN 521.76

Стока
Достапно.


Железо Безбедност Игли, Platinum
Големина : за 28mm долго, 6mm широк, дупка : за 4mm
Железо Безбедност Игли, кои се користат како Накит наоди, ташна за на рака носители , торба украси, клучните прстени или шамија на сопствениците...

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
P0Y-N
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Должина:
28mm
Дебели:
6mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4mm
единица:
1000pcs
Метална боја:
platinum
игла должина:
2.8 cm
Свеж

Избор на клиенти