.

.

New
100pcs/многу 18inch Топла Розова Меморија Жица Chokers Ѓердани Канапи Одговара Мода Накит Ѓердан DIY Одлуки

100pcs/многу 18inch Топла Розова Меморија Жица Chokers Ѓердани Канапи Одговара Мода Накит Ѓердан DIY Одлуки

DEN 707.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

5 mm, ве молиме да се осигурате бисери дупка на барем овој, или едноставно додадете кауција
Мемориската жица е многу силна и ќе се одржи својата форма, фантастичен за правење chokers или било каков вид на ѓердан
Само додадете вашиот монистра, неговото толку лесно како што.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.25cm
Објектот Должина:
18inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
2.5g
Производ Карактеристики:
Накит Ѓердан DIY Одлуки
Број На Модел На:
Шарм Челик Жица Од Папочната 042
Големина на:
46cm
боја:
Жешка Розова
Материјал:
Метал
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Ѓердан DIY Одлуки
Обичај Цел:
прифатете
Свеж

Избор на клиенти