.

.

New
100pcs 18 Инчен Сребро 1MM Жица од не ' Рѓосувачки Кабел Челик Синџир Кабелот Ѓердан Завртка Затворач Накит Наоди

100pcs 18 Инчен Сребро 1MM Жица од не ' Рѓосувачки Кабел Челик Синџир Кабелот Ѓердан Завртка Затворач Накит Наоди

DEN 707.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

00 /многу
парчиња / многу
18 Инчен 100 PCS/МНОГУ Браун Жица од не ' Рѓосувачки Кабел 1 MM Челик Синџир Кабелот Ѓердан Завртка Затворач Бесплатен превозот САД$ 16.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .00 /многу
парчиња / многу
18 Inch 100 Pcs Темно Сина Челик Жица Меморија Torques Ѓердан Жици Ѓердан Накит Diy Јажиња, Канапи US$ 16.00 /многу
парчиња / многу
18 Инчен 100 PCS/МНОГУ Жолта Зелена Жица од не ' Рѓосувачки Кабел 1 MM Челик Синџир Кабелот Ѓердан Завртка Затворач Бесплатен превозот САД$ 16. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Други Производи За Накит
Накит За Подарок Перница Пошта
Накит Дизајн And Repair
Накит Екранот Пакување Картичка Ознака
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Ви благодариме! : )
18 Inch 100 Pcs Портокал Челик Жица Меморија Torques Ѓердан Жици Ѓердан Накит Diy Јажиња, Канапи US$ 16. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.25cm
Објектот Должина:
18inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
2.5g
Производ Карактеристики:
Накит Ѓердан DIY Одлуки
Број На Модел На:
Шарм Челик Жица Од Папочната 063
Големина на:
46cm
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Ѓердан DIY Одлуки
Обичај Цел:
прифатете
Свеж

Избор на клиенти