.

.

New
Бесплатен Превозот 50pcs Жолта Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жица Кабелот За DIY Занает Накит 18inch

Бесплатен Превозот 50pcs Жолта Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жица Кабелот За DIY Занает Накит 18inch

DEN 442.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 6.
Други Монистра За Накит
Shamballa Беа дс Метал Монистра Керамички монистра
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.25cm
Објектот Должина:
18inch
Објектот Тежина:
2.5g
Производ Карактеристики:
Накит Ѓердан DIY Одлуки
Број На Модел На:
Шарм Челик Жица Од Папочната 028
Големина на:
46cm
боја:
Жолта
Материјал:
Метал
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Ѓердан DIY Одлуки
Обичај Цел:
прифатете
Свеж

Избор на клиенти