.

.

New
Црвен Восок канапи 0.8 mm дебелина Тема 200 метри по улогата Мода Накит одлуки материјал додаток

Црвен Восок канапи 0.8 mm дебелина Тема 200 метри по улогата Мода Накит одлуки материјал додаток

DEN 707.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

8 mm Дебелина Црвена боја Восок Кабли
Опис :
Материјал
Восок Кабли
Боја
Како Слики
Големина
0.00 /многу
парчиња / многу
8x12mm Мазна Црвено Здружени Ахат Carnelian Tear Drop Камен Лабава монистра 5 насоки по многу Бесплатен превозот САД$ 34.80 /многу
парчиња / многу
10x14mm Сини Вени Здружени Ахат Рамен Капка Круша Форма Камен Лабава Монистра одговара Мода Ѓердан Накит одлуки бесплатен превозот САД$ 33.8 mm дебелина
Повеќе Детали
200 метри по улогата
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.00 /многу
парчиња / многу
10x14mm Мазна Пурпурна Здружени Ахат Камен Плоштадот Монистра 5 насоки по многу Бесплатен превозот САД$ 35.00 /многу
парчиња / многу
12x16mm Фацетирани Црна Здружени Вени Оникс Ахат Рамен Овална Камен Лабава Бисери на Јазол одговара Мода Neckalce Белегзија што НИ$ 38.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Ние брод на светот
Црвена боја 1.00 /многу
парчиња / многу
15x20mm сина ахат овална монистра US$ 38.00 /многу
парчиња / многу
Убава Вени 13 X18mm Здружени Црна Оникс Ахат Фацетирани Рамен Круша Камен лабава монистра одговара мода Ѓердан што НИ$ 39.00 /многу
парчиња / многу
12x16mm Црвено Ахат Carnelian Камен Рамен Овална Форма Лабава монистра US$ 44.80 /многу
дворови / многу
1.80 /многу
дворови / многу
1.00 /многу
парчиња / многу
10x14mm Убава Бела вени Здружени Црна Оникс Ахат Фацетирани Рамен Круша Камен лабава монистра одговара мода Ѓердан што НИ$ 38.0 mm Дебелина Бела боја Восок Кабелот Теми 100 метри по улогата Мода Накит одлуки материјал додаток US$ 15.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Најлон
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.08cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
0.05cm
Производ Карактеристики:
восок кабелот
Број На Модел На:
Кабелот
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти