.

.

New
100pcs 18 Инчен Црна 1MM Жица од не ' Рѓосувачки Кабел Челик Синџир Кабелот Ѓердан Завртка Затворач Накит Наоди

100pcs 18 Инчен Црна 1MM Жица од не ' Рѓосувачки Кабел Челик Синџир Кабелот Ѓердан Завртка Затворач Накит Наоди

DEN 707.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.8*8cm Розова Хартија Дете Косата Додаток Пакување Екранот Картичка Diy Пакување Картички.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.25cm
Објектот Должина:
18inch
Објектот Тежина:
2.5g
Производ Карактеристики:
Накит Ѓердан DIY Одлуки
Број На Модел На:
Шарм Челик Жица Од Папочната 037
Големина на:
46cm
боја:
Црна
Материјал:
Метал
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Ѓердан DIY Одлуки
Обичај Цел:
прифатете
Свеж

Избор на клиенти