.

.

New
5Meter Сина Малезија Jade Месинг Жица Завиткан Rosary Синџир,Фацетирани Rondelle монистра Синџири Мода Ѓердан хривнија Накит одлуки

5Meter Сина Малезија Jade Месинг Жица Завиткан Rosary Синџир,Фацетирани Rondelle монистра Синџири Мода Ѓердан хривнија Накит

DEN 1078.00
DEN 1146.24

Стока
Достапно.


- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Објектот Дијаметар:
0.8inch
Големина:
About 3x4mm
Објектот Висина:
0.5inch
Број На Модел На:
LS169
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
Rondelle Синџир
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Jade
боја:
како Слика
Количина:
5Meter/Многу
is_customized:
Yes
Се справи со време:
3-5 workdays
Свеж

Избор на клиенти