.

.

New
Рачно изработени Кристал Кристал Цвет Pendant Конектори За Бисер-бисери Ѓердан Додатоци за Микро, Отворајќи CZ Накит Фитинзи

Рачно изработени Кристал Кристал Цвет Pendant Конектори За Бисер-бисери Ѓердан Додатоци за Микро, Отворајќи CZ Накит Фитинзи

DEN 258.00
DEN 505.44

Стока
Достапно.

Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1.Однапред ви благодариме.4 mm или 1mm=0.
2679
2177
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Снабдувач За Накит Додатоци Diy Врвен Квалитет Накит Наоди
Материјал : Висок квалитет на бакар + ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Розово Злато/Злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 43mm*22mm (1 инч=25.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.0393 инчи)
Објектот тежина : 7.0 g
Функција : Додатоци За Ѓердани Нараквици Парична Казна Накит Одлуки
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
Сите предмети се за промет на големо цена. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
7.0g
Бренд Име:
JUYA
Објектот Должина:
0cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0cm
Број На Модел На:
конектори шарм приврзоци
Материјал:
Кубен Циркони
Објектот Висина:
4.3cm
Објектот Ширина:
2.2cm
Производ Карактеристики:
Микро Отвори Циркон Накит Наоди
Објектот Големина:
43mm*22mm
Додаток Тип:
шарм конектор за нараквица ѓердан изработка на накит
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Микро отвори накит:
diy занает
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Свеж

Избор на клиенти