.

.

New
Бесплатни 200PCS 925 sterling silver уво пополни трговија на големо пеперутка уши сребрен украс обетки додатоци

Бесплатни 200PCS 925 sterling silver уво пополни трговија на големо пеперутка уши сребрен украс обетки додатоци

DEN 319.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.4 mm Материјал : 925 Sterling Silver Quantites : 200pcs
1.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Ви благодарам многу.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Конвертирање : 1 mm=0. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.26cm
Производ Карактеристики:
сребрен прибор
Објектот Тежина:
0.1g
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Број На Модел На:
Големина 5mm*6mm
Објектот Должина:
0.6cm
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Ширина:
0.5cm
Свеж

Избор на клиенти